Słuchawki prysznicowe – wsłuchaj się w nowe trendy

Na stronie:

Nowe trendy w słuchawkach prysznicowych

Słuchawek prysznicowych używano już w antycznym Rzymie. Od tamtych czasów ich sposób użycia, materiał, kształt i funkcjonalność, zmieniały się wielokrotnie na przestrzeni wieków, aż do czasów współczesnych, w których nowoczesne technologie imponująco usprawniły użyteczność tego urządzenia, a dzisiejsze designy przerastają najśmielsze wyobrażenia. W innowacyjnych trendach dopasowuje się słuchawki prysznicowe do poszczególnych stylów aranżacyjnych tak, by stworzyć spójny wystrój łazienkowy.

Słuchawki prysznicowe

Wciąż wiele klientów to zwolennicy klasycznych rozwiązań. Klasyka nie oznacza jednak nudy. Dzisiejsze słuchawki potrafią świetnie wypełniać wnętrze klasyczne swoją elegancją oraz dobrze komponować się z resztą armatury, jak i wyróżniać pozytywnie dodając szczypty charakteru. Sprawdzonym sposobem będą słuchawki chromowane. Dostępne są w wielu kształtach, okrągłych, owalnych i trójkątnych.

Słuchawki prysznicowe

Kolorowo i innowacyjnie

Monochromatyczność nie każdemu musi przypaść do gustu. Dla tych, którzy chcą słuchawek prysznicowych z charakterem, który doda życia do wystroju łazienki, znajdzie się wiele interesujących opcji. Szczególnie pod względem kolorystyki, nie trzeba ograniczać się do stonowanego chromu, a można odejść w ciepłe bądź chłodne i intensywne barwy. Ciekawy jest design obręczy, który zapewnia dużą powierzchnię natrysku.

Słuchawki prysznicowe

Nowoczesny i industrialny design słuchawek prysznicowych

To coś, co spodoba się osobom ceniącym minimalizm i prostą estetykę. Słuchawki te charakteryzują się geometrycznymi kształtami, zazwyczaj wydłużonymi i prostokątnymi. Świetnie wpasują one się we wnętrza industrialne i minimalistyczne. Dostępne są różne kolory, zarówno tradycyjne chromowane, jak i w eleganckiej czerni.

Słuchawki prysznicowe

Wydajność, wygoda i bezpieczeństwo

To czynniki, które w dużej mierze odpowiadają za nasz komfort. Posiadają je dzisiejsze, nowoczesne słuchawki prysznicowe. Grunt to ekologia. W dobie globalnego zainteresowania sposobami oszczędzania wody i dbania o środowisko producenci wpadli na wiele innowacyjnych rozwiązań. Niektóre słuchawki pozwalają na ograniczenie przepływu wody nawet do 60%, nie zmieniając przy tym intensywności strumienia. Możliwe też są różne rodzaje ustawień strumienia na przykład tryb rain, imitujących ciepły deszcz, będący idealnym sposobem na relaks po ciężkim dniu lub strumień masujący, idealnie wpływający na organizm i mięśnie. Dla tych, którzy potrzebują intensywnego porannego orzeźwienia, dobre będą słuchawki oferujące silny strumień jak PowerRain. Technologia CoolTouch pozwala na zachowanie rączki słuchawki w chłodnej temperaturze, co zapobiegnie poparzeniu. Szczególnie istotne jest to w kwestii korzystania słuchawki przez dzieci i osoby starsze.

Komentarze

Na razie brak komentarzy!

Zostaw komentarz

Niedziela Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Styczeń Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień
  • Rejestracja

Zarejestruj nowe konto

Czy założyłeś już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło