Trendy w łazienkach 2018 - nowe rozwiązania

Na stronie:

Zerwanie z nudnymi barwami

Posiadanie chromowanych baterii nie jest już jedynym rozwiązaniem. Na rynku pojawia się coraz więcej ciekawych alternatyw w postaci baterii złotych, czarnych, białych czy kolorowych. Łączenie ze sobą kolorów pozwoli na przełamanie monotonnych schematów i wprowadzenie charakteru do łazienki. Czerń i biel to świetny sposób na ciekawy kontrast np. pomiędzy białą umywalką i czarną baterią. Złote baterie doskonale się sprawdzą w stylach klasycznych czy retro, gdzie bardzo dobrze wkomponują się swoją elegancją i wdziękiem.

Trendy w łazienkach 2018

Nowe sposoby aranżacji w roku 2018

Jak już jesteśmy przy stylach łazienkowych, warto wspomnieć o popularnych rozwiązaniach aranżacyjnych. Coraz bardziej dominuje minimalizm cechujący się stonowanymi barwami, oszczędnością miejsca i skromnym wzornictwem. Pasuje on zarówno do małych jak i dużych łazienek. Do klientów przemawia swoją prostotą, nowoczesnością i funkcjonalnością. Mocno różniący się od minimalizmu jest styl glamour, mniej popularny, choć również posiadający wiele wdzięku. Coraz częściej można go spotkać w łazienkach, charakteryzuje się ciepłymi pastelowymi barwami i bogatym wzornictwem. Do łask wraca styl klasyczny z dużą ilością mosiądzu i miedzi jak i styl industrialny wykorzystujący w swoim wystroju instalacje rur i ceglane ściany.

Trendy w łazienkach 2018

Nowoczesne technologie w 2018

Coraz więcej technologicznych rozwiązań jest dostępnych dla klientów. Choć powiew nowoczesności bywa bardziej kosztowny, to zapewnia on wygodę i funkcjonalność na wyższym standardzie. W dobie inteligentnego domu możemy liczyć na automatyczne bezdotykowe baterie, zdalne nalewanie wody i ustawianie temperatury kąpieli, lustra z nowoczesnymi funkcjami jak i czujniki bezpieczeństwa. Mniej abstrakcyjne będą deski myjące oraz bidety, które coraz częściej goszczą w łazienkach. Królują również systemy podtynkowe i odpływy liniowe, które ukrywają dużą część armatury. W dobie dbania o środowisko coraz częściej stosuje się funkcje oszczędności wody w bateriach, słuchawkach czy miskach WC. Dzięki nowoczesnym systemom jesteśmy w stanie oszczędzić dużo więcej wody oraz pieniędzy.

Aranżacje łazienki 2018

Inne ciekawe rozwiązania

Coraz częściej stosuje się nowe sposoby na optyczne zwiększenie łazienki. Nowatorskie oświetlenie, odpowiednie płytki, modne wnęki czy stosowanie podwieszanych mebli, możliwości jest wiele. Dobrym pomysłem jest też dodanie do łazienki nieco zieleni w postaci roślin. Ciekawe ozdoby i dekoracje w postaci wodoodpornych tapet czy płytek imitujących drewno dodają wiele uroku i są często stosowane. Wszystko to, staje się symbolem przyszłych lat w trendach łazienkowych.

Trendy w łazienkach 2018

Komentarze

Na razie brak komentarzy!

Zostaw komentarz

Niedziela Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Styczeń Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień
  • Rejestracja

Zarejestruj nowe konto

Czy założyłeś już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło