Koszty dostawy i czas realizacji zamówień

Czas realizacji zamówienia

Przystępujemy do realizacji twojego zamówienia jeszcze tego samego dnia, od razu po otrzymaniu płatności. Nasi magazynierzy dokładnie i sumiennie sprawdzają każde zamówienie przed wysyłką i dobrze je zabezpieczają, by nie uległo uszkodzeniu podczas transportu.

Dostawa naszym transportem

Dostawa na Warszawę i jej okolice jest realizowana naszym transportem najszybciej jak to możliwe. Kontaktujemy się z Tobą, by uzgodnić dokładny termin, datę i godzinę dostawy i dostosować ją do naszych logistycznych planów. Uwaga: usługa wniesienia towaru nie jest wliczona w koszty dostawy.

Przesyłki kurierskie

Przesyłki kurierskie wydajemy dostawcom partnerskim w ciągu 24 godzin od otrzymania płatności. Kurierzy dostarczają towar w ciągu dwóch dni od wydania go z naszego magazynu. Zawsze informujemy klientów o wysyłce oraz podajemy numery przewozowe. Możliwe jest też odebranie towaru w punktach odbioru, w tym w naszym magazynie w Warszawie.

Towar powinien zostać sprawdzony przez klienta koniecznie w obecności kuriera. W razie otrzymania produktu uszkodzonego należy spisać protokół szkody.

Koszty dostawy w sklepie z wyposażeniem łazienek