Kategoria: Deski sedesowe

Deski sedesowe

Deska sedesowa jest niezbędna, dlatego kupując ją, należy zwrócić uwagę na wielkość. Musi ona być dopasowana do długości i szerokości muszli. Kolejnym ważnym elementem są zawiasy i ich rozstaw. Umożliwiają one poprawny montaż i przytwierdzenie deski sedesowej. By ułatwić użytkowanie takiej deski, wyposaża się je w różne rozwiązania np. system wolnoopadający. Zapobiega on głośnemu zamykaniu klapy. Deskę zakłada się szybko i bezproblemowo. Deski sedesowe dostępne w wielu wariantach kolorystycznych, materiałowych i wielkościowych ułatwiają dobranie pasującej do wystroju wnętrza klapy. Najczęściej zbudowane są z tworzywa sztucznego, duroplastu, lakierowanego drewna lub płyt MDF. Tworzywa te są odporne, bezpieczne i łatwe w czyszczeniu, co oszczędza dużo czasu podczas sprzątania.

Elementem niezbędnym w każdej łazience jest bez wątpienia deska sedesowa. Nie tylko zapobiega rozprzestrzenianiu się bakterii z muszli WC, ale wpływa też na komfort korzystania z toalety. Podczas zakupów należy zwrócić uwagę na wielkość oraz kształt klapy. Dlaczego to tak ważne? Produkt musi być dopasowany do długości i szerokości muszli, aby umożliwiać wygodne korzystanie z WC. W przeciwnym razie będzie się przesuwać, powodując spory dyskomfort, a nawet przyczyniając się do powolnego niszczenia ceramicznej powłoki sedesu.

Kolejnym ważnym elementem są zawiasy, a szczególnie ich rozstaw. Dobrze dopasowane pozwolą na poprawny montaż i stabilne przytwierdzenie deski sedesowej do muszli. By ułatwić sobie codzienne korzystanie z toalety, warto wyposażyć klapę w dodatkowe funkcjonalności, takie jak np. system wolnoopadający. Zapobiega głośnemu zamykaniu, a tym samym chroni ceramikę przed przypadkowym uszkodzeniem. Rozwiązanie to cieszy się obecnie sporą popularnością.

Deski sedesowe do WC dopasowane do indywidualnych potrzeb

W trosce o Państwa zadowolenie zadbaliśmy o szeroki wybór rozwiązań od renomowanych producentów, takich jak Duravit, Olympia oraz Villeroy & Boch. Deski sedesowe dostępne są w wielu wariantach kolorystycznych, materiałowych i wielkościowych. Ułatwiamy w ten sposób dobranie klapy wyjątkowej pod względem jakości wykonania i estetyki, która będzie pasować zarówno do wystroju łazienki, jak i prywatnych preferencji jej użytkowników.

Proponujemy prostokątne i owalne deski sedesowe do WC, które wyróżnia oryginalny design. W zdecydowanej większości wykonane zostały z tworzyw sztucznych, w tym duroplastu pokrytego powłoką antybakteryjną. Materiały, z których wyprodukowano modele dostępne w naszej ofercie, są odporne na uszkodzenia, bezpieczne dla skóry i łatwe w czyszczeniu (co pozwala na sporą oszczędność czasu podczas sprzątania). Samą deskę sedesową zakłada się szybko i bezproblemowo. Jej montaż nie powinien sprawić więc żadnych trudności.

Ochrona przed bakteriami i wygoda w jednym

Możemy zapewnić, że efekt po przytwierdzeniu deski sedesowej, którą zakupią Państwo za naszym pośrednictwem, będzie więcej niż zadowalający. Stawiamy wyłącznie na rozwiązania zgodne ze współczesnymi normami jakości, pozyskiwane od zaufanych producentów. Trwałość, higieniczność i estetyka to trzy główne elementy, jakie wyróżniają elementy wyposażenia łazienki dostępne w tej kategorii sklepu Pro Łazienki.

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą. Zadbaliśmy o szeroki wybór różnorodnych rozwiązań. Dzięki temu z dużo większą swobodą dopasujecie Państwo ten element wyposażenia łazienki do własnych potrzeb. Wystarczy poświęcić na to zaledwie kilka chwil!

Pokazano wiele produktów.

Pokazuje 1-24 z 63 pozycji(a)

Aktywne filtry