Kolorowe baterie łazienkowe - trendy i nowości

Na stronie:
Kolorowe baterie łazienkowe - trendy i nowości

Gra łazienkowymi kolorami

Od kiedy na rynek zaczęło przypływać coraz więcej ciekawych kolorystycznie baterii, możliwość tworzenia ciekawych kompozycji i wystrojów łazienkowych stała się jeszcze większa i zróżnicowana. Uzupełnienie jednolitej kolorystycznie łazienki w barwne baterie stało się popularnym trendem. Pomysłów jakie oferują producenci, jest wiele, od złota, miedzi po odcienie szarości, bieli, intensywne kolory czerwieni, zieleni, błękity kończąc na czerni, zarówno tej subtelnej matowej jak i tej kusząco połyskującej. Owe baterie można kolorystycznie połączyć z różnymi akcesoriami jak wieszaki czy uchwyty. Dzięki temu można stworzyć niezliczone zachwycające swoim charakterem, kontrastem i wdziękiem aranżacje.

czarne baterie łazienkowe

Najbardziej popularnym wśród kolorów baterii będzie czerń. Choć wydaje się odważnym wyborem, nie powinniśmy się jej bać. Czerń będzie świetnie kontrastować z bielą, nadając łazience charakteru, połączenie więc białych umywalek z czarnymi bateriami jest świetnym rozwiązaniem często stosowanym w stylach minimalistycznych, w których dominuje prosta kolorystyka, najczęściej czerni, bieli i szarości. To kolorystyczne połączenie można też znaleźć w aranżacji art déco, bądź też industrialnej. W ofercie dostępna jest zarówno czerń matowa jak i ta z połyskiem.

Kolorowe baterie łazienkowe - trendy i nowości

Złoto w łazience 

Styl klasyczny, glamour a może retro? Nie może się obejść bez baterii złotych, które stają się coraz bardziej popularnym wyborem. Jeśli chcemy swoją łazienkę urządzić w sposób gustowny i nieco „old fashion” złote baterie będą świetnym rozwiązaniem. Pięknie będą wyglądać z dodatkowymi wykończeniami w postaci np. zdobionych kurków.

Kolorowe baterie łazienkowe - trendy i nowości

Ciekawe nietuzinkowe pomysły do łazienki

Na rynek przybywa coraz więcej produktów o wyjątkowych kształtach i kolorach. Dla tych, którzy nie boją się eksperymentować, znajdzie się wiele opcji. Technologie pozwoliły na wykorzystanie nowych tworzyw dla baterii, w tym np. drewna czy włókna węglanowego. Poszerzyła się również paleta barw, co sprawia, że jesteśmy w stanie znaleźć baterie w każdym kolorze tęczy. I choć daje nam to nieograniczone pole możliwości to powinniśmy uważać, by nie przesadzić kontrastami i zachować spójną kompozycją. Ciekawym wyborem będzie bateria biała, która może wydawać się niepozorna, choć skomponowana z białą umywalką stworzy kolorystyczną całość co będzie się świetnie prezentowało w szczególności kiedy zależy nam na minimalizmie. Pamiętajmy jednak również o funkcjonalności. Dobierając baterię i ich kolor powinniśmy się przede wszystkim kierować tym by wybrać produkt dla nas najlepszy i najbardziej komfortowy jak i wygodny w użyciu.

Komentarze

Na razie brak komentarzy!

Zostaw komentarz

Niedziela Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Styczeń Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień
  • Rejestracja

Zarejestruj nowe konto

Czy założyłeś już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło