Kategoria: Wanny wolnostojące

Wanny wolnostojące

wika-baner.jpg

Wybór wanny wolnostojącej powinien być bardzo dobrze przemyślany. Jest ona nie tylko praktycznym elementem, ale też pozwala na małe szaleństwo aranżacyjne, jednak warto pamiętać, że zajmuje o wiele więcej miejsca niż wanna prostokątna. Pojawia się wiele czynników, które determinują możliwość posiadania wanny wolnostojącej. Jednym z nich jest na pewno powierzchnia, jaką możemy przeznaczyć na taką armaturę. Innym umiejscowienie instalacji tak, by nie było jej widać czy wybór rodzaju baterii, która może być na wannie lub ciągnąć się od podłogi. Wannie wolnostojącej nie można odmówić eleganckiego i szykownego wyglądu. Możemy wejść do niej od każdej strony oraz przesuwać ją, gdy sprzątamy łazience. Jeżeli zdecydujemy się na takie rozwiązanie w naszej łazience i dokładnie przemyślimy wszystkie aspekty, na pewno będziemy zadowoleni z efektu.

Wybieramy je głównie ze względu na dekoracyjność, choć oczywiście nie można odjąć im funkcjonalności. Wanny wolnostojące cieszą się popularnością szczególnie wśród właścicieli przestronnych łazienek. To dość wymagające elementy wystroju, dla których trzeba wygospodarować sporą przestrzeń. W sprzedaży dostępne są jednak modele, które znajdą zastosowanie również w pomieszczeniach o mniejszym metrażu. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi propozycjami, wśród których można znaleźć wanny wolnostojące w całym mnóstwie kształtów i rozmiarów. Nie wątpimy, że znajdziecie tu Państwo egzemplarz, który uczyni łazienkę stylowym, funkcjonalnym i przytulnym wnętrzem.

Wanny wolnostojące — szereg rozwiązań do wyboru

Wybór wanny powinien być bardzo dobrze przemyślany. Jest ona nie tylko praktycznym elementem wystroju łazienki, ale pozwala też na małe szaleństwo aranżacyjne. Warto pamiętać jednak, że zajmuje o wiele więcej miejsca niż model prostokątny. Dlatego podczas poszukiwań należy zwracać uwagę na kształt misy oraz jej wymiary — szczególnie długość i szerokość. Przy dobrym planowaniu wybrany model może stanąć także tam, gdzie wcześniej zupełnie nie zakładano zainstalowania armatury tego typu.

Inne czynniki również determinują możliwość zakupu wanny wolnostojącej. Jednym z nich jest wspomniana już powierzchnia, jaką możemy przeznaczyć na armaturę. Następnym okaże się umiejscowienie instalacji tak, by nie była zanadto widoczna podczas korzystania z łazienki. Wybór rodzaju baterii, która może znaleźć się przy misie lub wychodzić z podłogi, to kolejny element, na jaki należy zwrócić uwagę przy wyborze wanny wolnostojącej. Uspokajamy: rozwiązania tego typu czekają na Państwa w naszym sklepie. Dla uzyskania szczegółów zachęcamy do kontaktu z naszymi doradcami.

Dlaczego warto postawić na wannę wolnostojącą?

Wannie wolnostojącej nie można odmówić eleganckiego i szykownego wyglądu. To najlepszy wybór dla miłośników klasyki w nowoczesnej odsłonie. Możemy wejść do niej od każdej strony, a w przypadku modeli na nóżkach podczas sprzątania łazienki sięgać tam, gdzie zwykle nie mamy dostępu. Jeżeli zdecydujecie się Państwo na takie rozwiązanie, a do tego dokładnie przemyślicie wszystkie aspekty, na pewno będziecie zadowoleni z efektu.

Elegancka, minimalistyczna, a może w eksperymentalnym, nietypowym kształcie: która wanna wolnostojąca dostępna w naszej ofercie przemówiła do wyobraźni najsilniej? Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą. Wśród proponowanych rozwiązań znajdą się takie, które z jednej strony zapewnią komfortowe korzystanie z łazienki, a z drugiej przyczynią się do stworzenia stylowej aranżacji. W jednym miejscu zebraliśmy armaturę tak czołowych producentów, jak Aquastone, Bette, Villeroy&Boch oraz Marmorin. Zapraszamy na zakupy!

Pokazano wiele produktów.

Pokazuje 1-24 z 52 pozycji(a)

Aktywne filtry