O nas

PRO Łazienki to jakość

Doświadczony dystrybutor i importer produktów najwyższej jakości. Po dziś dzień od 2001 roku fachowo zajmujemy się wyposażaniem łazienek. Armatura, którą sprzedajemy, pochodzi od sprawdzonych producentów, którym tak samo, jak nam zależy na wysokiej jakości sprzedawanych produktów. Przedrostek „PRO” nie jest tutaj przypadkowy, jesteśmy PROfesjonalni w swoich fachu.

Otwarci na nowości

Przez 19 lat zawsze podążamy za najnowszymi trendami i śledzimy innowacyjne rozwiązania, by sprostać wymaganiom naszych klientów. Bardzo ważne jest dla nas, aby być na bieżąco z tym, co dzieje się na rynku.

Rozrastamy się

Nasze salony można znaleźć jak na razie w dwóch dużych, polskich miastach: Warszawie i Białymstoku oraz w Braniewie – mniejszym mieście w województwie warmińsko-mazurskim. Nie zwalniamy jednak tempa! Chcemy być dostępni dla naszych klientów w jak najdogodniejszych lokalizacjach.

Fach w ręku

Nasi eksperci zadbają o każdy detal, pomagając klientom wyposażyć ich łazienkę. Kadra pracownicza jest doskonale wyszkolona i udzieli każdemu klientowi profesjonalnych rad. Nie pozwolimy na łazienkową katastrofę w Państwa domach!

Współpraca to podstawa

Możemy zagwarantować jedyny, niepowtarzalny charakter łazienki, ponieważ współpracujemy ze wspaniałymi architektami i projektantami. Jednak nie tylko oni są gwarancją tak wysokiej jakości. Dzięki sprawdzonym i lojalnym wykonawcom, stolarzom czy firmom developerskim Państwa łazienka jest w najlepszych rękach.

Oferta dla każdego

Naszą specjalnością są zarówno projekty indywidualne, jak i inwestycyjne. Tworzymy nie tylko łazienki, lecz także miejsca relaksu, gdzie mogą Państwo odpocząć po dniu obfitującym w wyzwania. Zapewniamy szybką wysyłkę, ponieważ nasze magazyny nigdy nie pozostają puste! Szeroki wybór producentów, designów i wzorów gwarantuje stworzenie łazienki jedynej w swoim rodzaju.