Kategoria: Odpływy prysznicowe

Odpływy prysznicowe

Odpływy prysznicowe to nowoczesna opcja, która z pewnością nada łazience nowego nowatorskiego wyglądu. Podstawową cechą odpływów prysznicowych jest minimalizm osiągany poprzez brak brodzika. Odpływ jest montowany w podłodze. Brak brodzika to także łatwiejsze utrzymanie czystości, oszczędność miejsca, jak i świetne rozwiązanie dla osób starszych i niepełnosprawnych. Odpływy prysznicowe mogą posiadać też podświetlenie LED, które nie tylko ułatwi korzystanie, ale też wzbogaci łazienkę o futurystyczny wygląd.

Z myślą o klientach poszukujących nowoczesnych rozwiązań do łazienki przygotowaliśmy ofertę, w której dostępne są prysznicowe odpływy liniowe. To opcja, która z pewnością nada wnętrzu nowatorski wygląd, a także zwiększy komfort korzystania z natrysku. Wybór rekomendujemy do przestronnych pomieszczeń kąpielowych, choć nic nie stoi na przeszkodzie, aby zdecydować się na instalację w łazience o mniejszych wymiarach. Rozwiązanie tego typu pozwala na oszczędność miejsca, jest łatwe w montażu, a do tego niezwykle estetyczne.

Podstawową cechą liniowych odpływów prysznicowych jest minimalizm – nie musicie Państwo montować brodzika, aby stworzyć nowoczesny element wyposażenia łazienki. Elegancka linia w podłodze pełni wszystkie funkcje potrzebne do tego, aby natrysk działał bez zarzutu. To wybór dla osób ceniących estetykę, nowoczesność i bezproblemową obsługę. Co jeszcze warto o nich wiedzieć?

Zalety odpływów prysznicowych

Liniowy otwór odpływowy montowany jest w podłodze. Nie wymaga stosowania dodatkowych elementów, jak na przykład brodzik. Dzięki takiemu rozwiązaniu znacznie łatwiej utrzymać czystość w łazience, a do tego oszczędzić sporo miejsca, które można wygospodarować na przykład na dodatkową szafkę. Pozyskana w ten sposób przestrzeń jest szczególnie pożądana w niewielkich pomieszczeniach.

Warto rozważyć zamontowanie odpływu liniowego pod prysznicem także wówczas, gdy myślicie Państwo o stworzeniu udogodnień dla osób starszych oraz niepełnosprawnych. Rozwiązanie to wyraźnie zwiększa komfort korzystania z prysznica. Brak progów, podwyższeń czy nierówności poprawia jakość codziennego dbania o higienę, minimalizując przy tym ryzyko upadku.

To jednak nie koniec zalet.  To świetna wiadomość dla miłośników nietuzinkowych elementów dekoracyjnych. Do wykonania otworów wykorzystuje się z kolei wysokiej jakości stal (w wersji polerowanej lub szczotkowanej) - trwałą i bardzo efektowną.

Nowoczesna łazienka z odpływem liniowym

W jednym miejscu zebraliśmy liniowe odpływy prysznicowe Easy Drain, Kessel oraz Ravak — producentów, których cenimy za świetne poczucie stylu oraz znajomość potrzeb współczesnych klientów. Do efektu estetycznego minimalizmu w łazience można dążyć na różne sposoby. My proponujemy wybór, który zadowoli miłośników nowoczesnych rozwiązań prysznicowych o wysokiej funkcjonalności.

Pokazano wiele produktów.

Pokazuje 1-19 z 19 pozycji(a)

Aktywne filtry