Aquastone

Aquastone to polska marka, której głównym celem jest tworzenie produktów przynoszących użytkownikom komfort, relaks i harmonie. Umywalki i wanny są dostępne w wielu modelach, posiadają szereg nowoczesnych technologii i rozwiązań, oraz są wykonane z najwyższej jakości materiałów i wyprodukowane w Polsce. Produkty Aquastone to przede wszystkim niepowtarzalny design i ergonomia. Materiał producenta - Aquastone to wyjątkowy kompozyt, w którego w skład wchodzą mieszanki naturalnych skał dolomitowych spojone żywicą i środkami utwierdzającymi, dzięki czemu otrzymane tworzywo jest niezwykle plastyczne, wytrzymałe i pozwala na formowanie tak charakterystycznych dla Aquastone produktów o cienkich finezyjnych ściankach oraz przyjemnej i gładkiej teksturze. Zarówno wanny jak i umywalki, są odporne na zabrudzenia i uszkodzenia. Nie tracą swojego naturalnego blasku oraz koloru a dzięki stabilności termicznej woda dłużej utrzymuje swoją temperaturę. Dzięki tym wszystkim atutom Aquastone pozwala każdemu użytkownikowi na stworzenie swojego własnego, pełnego harmonii i relaksu domowego spa, które nie tylko pozwoli się oderwać od codzienności, ale sprawi, że codzienność nabierze nowych barw.FAQ

Co to jest Aquastone?


Aquastone to unikalny kompozyt składający się z naturalnych skał dolomitowych połączonych z żywicą i środkami utwardzającymi, który jest używany do produkcji umywalek i wanien.


Jakie są zalety produktów marki Aquastone?


Produkty marki Aquastone charakteryzują się niepowtarzalnym designem, ergonomicznym kształtem oraz wysoką jakością wykonania. Materiał Aquastone jest wyjątkowo wytrzymały, odporny na uszkodzenia, zabrudzenia i utrzymuje naturalny blask i kolor. Dzięki stabilności termicznej, woda w wannach dłużej utrzymuje swoją temperaturę.


Czy produkty marki Aquastone są wyprodukowane w Polsce?


Tak, produkty marki Aquastone są wyprodukowane w Polsce.

Pokazano wiele produktów.

Pokazuje 1-24 z 27 pozycji(a)

Aktywne filtry