Duravit

W naszym asortymencie znajduje się m.in. umywalka nablatowa marki Duravit w wielu wersjach. Prezentujemy ofertę armatury sanitarnej popularnego, niemieckiego producenta specjalizującego się w tworzeniu wyrobów ceramicznych. To bardzo dobra opcja dla osób urządzających łazienkę i szukających najwyższych gatunkowo materiałów. Znajdą tutaj Państwo również muszle WC różnego rodzaju, wanny oraz akcesoria wykończeniowe i montażowe. Zapewniamy dużą dostępność produktów i ich konkurencyjne ceny.

Duravit – umywalki i WC

W ofercie marki Duravit zamieszczono muszle WC w wersji wiszącej oraz wolnostojącej. Mogą Państwo również zakupić u nas wyłącznie deski sedesowe tej niemieckiej firmy, które pasują do armatury różnych producentów. Sprzedajemy też umywalki nablatowe w kilku kształtach, zarówno zaokrąglone, jak i prostokątne. Dzięki temu u nas można skompletować cały zestaw trwałej i estetycznej armatury sanitarnej, która będzie zwieńczeniem aranżacji stylowej łazienki.

Firma Duravit oferuje umywalki nablatowe, a także meblowe, które można zamontować na szafkach łazienkowych, zyskując dodatkowe miejsce do przechowywania pod spodem. Prezentowana armatura sanitarna została wyprodukowana z dobrej ceramiki, przez co jest solidna i ma atrakcyjny wygląd. Dotyczy to także muszli WC oraz innych produktów z katalogu niemieckiej marki. W sklepie internetowym PROlazienki.pl znajdą państwo kompletne wyposażenie do pomieszczenia kąpielowego i toalety, regularnie organizujemy też wyprzedaże na starszy asortyment.FAQ

Jakie produkty oferuje Duravit?


Duravit oferuje armaturę sanitarnej, w tym umywalki nablatowe, umywalki meblowe, muszle WC, deski sedesowe, wanny oraz akcesoria wykończeniowe i montażowe.


Czy Duravit ma w ofercie umywalki meblowe?


Tak, Duravit oferuje umywalki meblowe, które można zamontować na szafkach łazienkowych, zyskując dodatkowe miejsce do przechowywania pod spodem.


Czym charakteryzuje się armatura sanitarna Duravit?


Prezentowana armatura sanitarna została wyprodukowana z najwyżej jakości ceramiki, przez co jest solidna i ma atrakcyjny wygląd.


Czy Duravit oferuje muszle WC?


Tak, Duravit oferuje muszle WC w wersji wiszącej oraz wolnostojącej.


Czy Duravit oferuje umywalki nablatowe?


Tak, Duravit oferuje umywalki nablatowe w kilku kształtach, zarówno zaokrąglone, jak i prostokątne.

Pokazano wiele produktów.

Pokazuje 1-24 z 90 pozycji(a)

Aktywne filtry