Grespania

W naszym katalogu produktów marki Grespania oferujemy płytki ceramiczne, które zasługują na Państwa uwagę. Hiszpańska firma już od ponad 40 lat zajmuje się produkcją materiałów wykończeniowych do łazienki, wyróżniających się trwałą konstrukcją i świetnym wyglądem, zgodnym z bieżącymi trendami. Dla klientów przygotowaliśmy najciekawsze propozycje z najnowszych kolekcji producenta, które warto wykorzystać w trakcie urządzania pomieszczenia o dowolnym stylu aranżacyjnym.

Grespania – płytki ceramiczne

Hiszpański producent Grespania i jego płytki ceramiczne doceniają specjaliści z branży sanitarnej, jak i zwykli użytkownicy. Kolekcje marki wyróżniają się wysokimi walorami estetycznymi i klasycznym wzornictwem, w którym widać także inspiracje najnowszym, światowym designem. Dzięki temu prezentowane wyposażenie to świetna opcja zarówno do nowoczesnej, industrialnej łazienki, jak i tej urządzonej w stylu klasycznym lub eklektycznym. Oferujemy kafle ścienne i podłogowe z ceramiki w wielu wersjach kolorystycznych.

Producent Grespania stawia na innowacyjne rozwiązania technologiczne, które zawsze idą w parze z troską o ekologię. Dzięki temu jego płytki ceramiczne powstają w procesach produkcyjnych mających minimalny wpływ na otoczenie. Firma od początku swojej działalności inwestowała własne środki w systemy oczyszczania ścieków i kogeneracji, a także przykładała dużą wagę do drastycznego ograniczenia generowanych w fabrykach odpadów. W prezentowanej ofercie mają Państwo do wyboru artykuły gładkie i ze wzorami imitującymi kamienie naturalne.

Pokazano wiele produktów.

Pokazuje 1-9 z 9 pozycji(a)
  • Rejestracja

Zarejestruj nowe konto

Czy założyłeś już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło