Grespania

W naszym katalogu produktów marki Grespania oferujemy płytki ceramiczne, które zasługują na Państwa uwagę. Hiszpańska firma już od ponad 40 lat zajmuje się produkcją materiałów wykończeniowych do łazienki, wyróżniających się trwałą konstrukcją i świetnym wyglądem, zgodnym z bieżącymi trendami. Dla klientów przygotowaliśmy najciekawsze propozycje z najnowszych kolekcji producenta, które warto wykorzystać w trakcie urządzania pomieszczenia o dowolnym stylu aranżacyjnym.

Grespania – płytki ceramiczne

Hiszpański producent Grespania i jego płytki ceramiczne doceniają specjaliści z branży sanitarnej, jak i zwykli użytkownicy. Kolekcje marki wyróżniają się wysokimi walorami estetycznymi i klasycznym wzornictwem, w którym widać także inspiracje najnowszym, światowym designem. Dzięki temu prezentowane wyposażenie to świetna opcja zarówno do nowoczesnej, industrialnej łazienki, jak i tej urządzonej w stylu klasycznym lub eklektycznym. Oferujemy kafle ścienne i podłogowe z ceramiki w wielu wersjach kolorystycznych.

Producent Grespania stawia na innowacyjne rozwiązania technologiczne, które zawsze idą w parze z troską o ekologię. Dzięki temu jego płytki ceramiczne powstają w procesach produkcyjnych mających minimalny wpływ na otoczenie. Firma od początku swojej działalności inwestowała własne środki w systemy oczyszczania ścieków i kogeneracji, a także przykładała dużą wagę do drastycznego ograniczenia generowanych w fabrykach odpadów. W prezentowanej ofercie mają Państwo do wyboru artykuły gładkie i ze wzorami imitującymi kamienie naturalne.FAQ

Czym zajmuje się firma Grespania?


Firma Grespania zajmuje się produkcją płytek ceramicznych o wysokiej jakości i estetyce.


Jakie cechy wyróżniają płytki ceramiczne marki Grespania?


Płytki ceramiczne marki Grespania charakteryzują się trwałą konstrukcją, świetnym wyglądem zgodnym z bieżącymi trendami oraz wysokimi walorami estetycznymi i klasycznym wzornictwem.


Czy płytki ceramiczne marki Grespania nadają się do różnych stylów aranżacyjnych?


Tak, kolekcje marki Grespania nadają się do różnych stylów aranżacyjnych, w tym do nowoczesnej, industrialnej łazienki, jak i tej urządzonej w stylu klasycznym lub eklektycznym.


Czy firma Grespania dba o ochronę środowiska?


Tak, firma Grespania stawia na innowacyjne rozwiązania technologiczne, które idą w parze z troską o ekologię. Płytki ceramiczne powstają w procesach produkcyjnych mających minimalny wpływ na otoczenie, a firma inwestuje w systemy oczyszczania ścieków i kogeneracji oraz przykłada dużą wagę do drastycznego ograniczenia generowanych w fabrykach odpadów.


Czy w ofercie marki Grespania są płytki ceramiczne z wzorami imitującymi kamienie naturalne?

Tak, w ofercie marki Grespania są płytki ceramiczne gładkie oraz ze wzorami imitującymi kamienie naturalne, co daje duże możliwości aranżacyjne.

Pokazano wiele produktów.

Pokazuje 1-8 z 8 pozycji(a)

Aktywne filtry