• -40%

Duravit Starck F Lite Miska z deską myjącą bezkołnierzowa biała 37,8x57,5

Ilość w magazynie: 0

Na zamówienie

18 181,00 zł
10 908,60 zł Oszczędność 40%
Brutto Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 10 539,60 zł
Czas realizacji powyżej tygodnia. Skontaktuj się z nami w celu uzyskania szczegółów.


koszty i sposoby dostawy
Ilość

 

Duży wybór, korzystne ceny.

 

Bezpieczne metody płatności.

 

Zamawiaj 24 godziny na dobę, ciesz się szybką dostawą.

Opis

Cechy produktu: 

  • Producent: Duravit
  • Seria: Starck F Lite
  • Index: 650001012004310
  • Typ: wisząca bezkołnierzowa
  • Kolor: Biały
  • Wymiary: 37,8x57,5 cm
  • Waga: 32,5 kg
  • Odpływ: poziomy
  • Bez Kołnierza: tak

Miski WC marki Druravit to świetne produkty cechujące się niezwykłą funkcjonalnością, higieną i wydajnością. Producent zastosował wiele innowacyjnych technologii jak łatwy, szybki system ukrytego mocowania Durafix, technologia Rimless umożliwiająca doskonały przepływ wody, Dual Flush, który pozwala na oszczędzenie wody przy spłukiwaniu, ograniczając ją do 4,5 litra. Materiały Misek Duravit to ceramika sanitarna najwyższej jakości, która jest odporna na uszkodzenia i przetrwa długie lata, wyglądając jak nowa. Dla jeszcze większej odporności na zabrudzenia producent oferuje powłokę WonderGliss, która sprawia, że czyszczenie jest jeszcze prostsze i szybsze. W ofercie Duravita znajduje się wiele kolekcji Misek, każda z nich unikalna ze względu na styl i design. Duży wybór kształtów, kolorów i stylów pozwoli dobrać miskę do każdego pomieszczenia i aranżacji, zaspokajając wymagania każdego klienta.

Duravit Rimless, to innowacyjna technologia od firmy Duravit. Funkcja ta zapewnia niesamowitą skuteczność spłukiwania, przy wykorzystaniu niewielkiej ilości wody. Dzięki otwartemu rantowi utrzymanie czystości jest bardzo proste i nie wymaga dużo czasu.

Powłoka WonderGliss, wypalana w ceramice powłoka, która przejmuje brud powierzchni narażonej na zabrudzenia. Dzięki WonderGliss brud oraz kamień nie osadzają się na powłoce od firmy Duravit. Charakteryzuje się niesamowitą łatwością w pielęgnacji. Do czyszczenia wystarczy szmatka i delikatny środek czyszczący.

Cechy charakterystyczne:

mycie tylne, podgrzewane siedzisko, Tryb oszczędzania energii, osuszanie ciepłym powietrzem, indywidualna regulacja temperatury wody, suszenia i siedziska, a także pozycji dyszy i siły strumienia, automatyczne okresowe przepłukiwanie dyszy w okresach nieużywania, funkcja odkamieniania, oświetlenie nocne, rimless bez rantu spłukującego, pilot w komplecie, lejowa, sterowanie za pomocą aplikacji, samoczyszczące ramię dyszy, siedzisko/klapa wykonane z materiału Thermoplast, z ukrytym przyłączem

Duravit jedna z czołowych niemieckich marek w branży ceramicznej powstała w 1817 roku, co daje ponad 200 lat tradycji i doskonalenia się. Początkowo firma wyrabiała naczynia gliniane i zastawę stołową, by przenieść się do branży ceramicznej i obecnie w niej królować. Duravit to synonim innowacyjności, doskonałości i kreatywności, a współpraca z najlepszymi architektami pozwala stworzyć produkty najwyższej jakości. Nie można zapomnieć, że sama firma za jeden z celów stawia sobie poszanowanie środowiska, z którym od zawsze jest związana, ponieważ pierwsza fabryka Duravit powstała w sąsiedztwie największego Parku Narodowego na terenie Schwarzwaldu w Niemczech. Idzie to oczywiście w parze z wyrobami na wysokim poziomie, które powstają na kontrolowanej linii produkcyjnej i są nieustannie ulepszane. Duravit to marka z tradycjami, ale taka, która stara się wciąż udoskonalać i otwierać na innowacyjność, nie zapominając przy tym o ochronie środowiska.

Szczegóły produktu

650001012004310

Dane techniczne

Kolor
Biały
Typ
Wiszący
Długość (cm)
57,5
Szerokość (cm)
37,8
Powłoka ułatwiająca czyszczenie
Tak
Rodzaj odpływu
Poziomy
Bez kołnierza
Tak

Mogą Ci się podobać również