Schell

Firma Schell to niekwestionowany lider w branży sanitarnej, który na rynku istnieje już od 1932 roku. Poszczycić się może wysoką jakością swoich produktów oraz ich niezawodnością. Innowacyjne technologie stosowane przez firmę Schell zapewniają komfort podczas użytkowania i funkcjonalność. Każdy klient, szukający dobrych, niemieckich produktów, znajdzie w ofercie Schella coś dla siebie.

Nie od dziś bowiem wiadomo, że wyroby naszych zachodnich sąsiadów uznawane są za niezwykle solidne oraz wytrzymałe. Nie inaczej jest również w przypadków prezentowanych w tej kategorii sanitariatów. O wyżej wymienionych cechach najlepiej niech świadczy fakt, że produkty tej niemieckiej firmy wykorzystywane są najczęściej w intensywnie eksploatowanych publicznych łazienkach. Firma Schell to często pierwszy wybór Klientów, jeśli chodzi o armaturę łazienkową czy też przyłączeniową do instalacji grzewczych oraz urządzeń gospodarstwa domowego np. pralki. Dlatego też, jeżeli cenią sobie Państwo sprawdzone oraz bezpieczne dla środowiska ekologicznego rozwiązania to niemiecki producent będzie stanowić najlepszą z możliwych na rynku alternatyw.

W naszym asortymencie spotkają się Państwo m.in. z chromowanymi płytami przyciskowymi do pisuarów Schell. Prezentowane produkty stanowić będą stylowy element wyposażenia każdej łazienki dodając jej ostatecznego szlifu. Oprócz przycisków spłukujących w ofercie znajdziecie Państwo także niezwykle ważne dla wielu systemów moduły montażowe do WC charakteryzujące się bezawaryjnością.FAQ

Jak długo firma Schell istnieje na rynku?


Firma Schell istnieje na rynku od 1932 roku, czyli od ponad 90 lat.


Czym wyróżniają się produkty firmy Schell?


Produkty firmy Schell wyróżniają się wysoką jakością wykonania oraz niezawodnością. Firma stosuje innowacyjne technologie, które zapewniają komfort użytkowania i funkcjonalność. Produkty tej niemieckiej firmy są często wykorzystywane w intensywnie eksploatowanych publicznych łazienkach.


Dlaczego produkty firmy Schell są polecane?


Produkty firmy Schell są polecane ze względu na ich solidność oraz wytrzymałość. Firma Schell jest uznawana za niekwestionowanego lidera w branży sanitarnej, a produkty tej firmy są bezpieczne dla środowiska ekologicznego.


Jakie produkty firmy Schell można znaleźć w ofercie PROlazienki.pl?


W ofercie PROlazienki.pl można znaleźć m.in. chromowane płyty przyciskowe do pisuarów Schell oraz moduły montażowe do WC charakteryzujące się bezawaryjnością.


Czy produkty firmy Schell są często wykorzystywane w publicznych łazienkach?


Tak, produkty firmy Schell są często wykorzystywane w intensywnie eksploatowanych publicznych łazienkach ze względu na ich niezawodność i solidność wykonania.

Pokazano wiele produktów.

Pokazuje 1-21 z 21 pozycji(a)

Aktywne filtry