Schell

Firma Schell to niekwestionowany lider w branży sanitarnej, który na rynku istnieje już od 1932 roku. Poszczycić się może wysoką jakością swoich produktów oraz ich niezawodnością. Innowacyjne technologie stosowane przez firmę Schell zapewniają komfort podczas użytkowania i funkcjonalność. Każdy klient, szukający dobrych, niemieckich produktów, znajdzie w ofercie Schella coś dla siebie.

Nie od dziś bowiem wiadomo, że wyroby naszych zachodnich sąsiadów uznawane są za niezwykle solidne oraz wytrzymałe. Nie inaczej jest również w przypadków prezentowanych w tej kategorii sanitariatów. O wyżej wymienionych cechach najlepiej niech świadczy fakt, że produkty tej niemieckiej firmy wykorzystywane są najczęściej w intensywnie eksploatowanych publicznych łazienkach. Firma Schell to często pierwszy wybór Klientów, jeśli chodzi o armaturę łazienkową czy też przyłączeniową do instalacji grzewczych oraz urządzeń gospodarstwa domowego np. pralki. Dlatego też, jeżeli cenią sobie Państwo sprawdzone oraz bezpieczne dla środowiska ekologicznego rozwiązania to niemiecki producent będzie stanowić najlepszą z możliwych na rynku alternatyw.

W naszym asortymencie spotkają się Państwo m.in. z chromowanymi płytami przyciskowymi do pisuarów Schell. Prezentowane produkty stanowić będą stylowy element wyposażenia każdej łazienki dodając jej ostatecznego szlifu. Oprócz przycisków spłukujących w ofercie znajdziecie Państwo także niezwykle ważne dla wielu systemów moduły montażowe do WC charakteryzujące się bezawaryjnością.

Pokazano wiele produktów.

Pokazuje 1-22 z 22 pozycji(a)
  • Rejestracja

Zarejestruj nowe konto

Czy założyłeś już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło