Nowoczesne umywalki do łazienki

Wł.:
Nowoczesne umywalki do łazienki

To właśnie przy niej rozpoczynamy dzień. Spoglądamy lustro, przemywamy twarz, czyścimy zęby i wykonujemy drobne zabiegi pielęgnacyjne. Umywalka jest nam niezbędna do tego, aby właściwie dbać o codzienną higienę.

Nie będzie niczym odkrywczym, gdy powiemy, że podczas wyboru idealnego rozwiązania warto zwrócić uwagę na to, aby była nie tylko funkcjonalna, ale i stylowa. Ze swojej strony proponujemy jednak coś jeszcze. Chcemy, aby urządzane przez Ciebie wnętrze było perfekcyjne pod każdym względem. Dlatego warto zainteresować się umywalkami innymi niż wszystkie.

Łazienka pełna estetycznych rozwiązań

Warto interesować się nietuzinkowymi pomysłami na aranżację łazienki. Takimi, które uczynią wnętrze jeszcze bardziej komfortowym, a przy tym eleganckim. Marką, która doskonale wczuwa się w potrzeby klientów, jest Villeroy & Boch – niemiecka firma o imponującym doświadczeniu w branży sanitarnej. Proponowane przez nią umywalki zachwycają kunsztem wykonania oraz jakością stosowanych materiałów. Przyjrzyjmy się kilku najciekawszym kolekcjom łazienkowym.

Seria Architectura, pełna klasycznych kształtów o perfekcyjnej linii, zachwyci miłośników piękna w funkcjonalnej odsłonie. Miłośnikom niekonwencjonalnych rozwiązań do gustu przypadną umywalki z serii Artis. Okrągłe, owalne lub prostokątne misy dostępne są w matowych, pastelowych kolorach. Produkty z kolekcji Collaro są na wskroś minimalistyczne, a przy tym niezwykle funkcjonalne. Będą pasować do wnętrz w nowoczesnym stylu. Evana to umywalki jedyne w swoim rodzaju. Wpuszczane głęboko w blat prezentują się nietuzinkowo. Warto zwrócić również uwagę na ultranowoczesne modele z kolekcji Loop & Friends, a także prostolinijną serię Memento 2.0, wyjątkową ze względu na zastosowanie oryginalnego systemy wiszącego.

Villeroy & Boch – prostota i jakość w Twojej łazience

Wysokiej jakości armatura Villeroy & Boch zachwyca ze względu na design, jakość i funkcjonalność. Niemiecka marka udowadnia, że tak podstawowy element wyposażenia łazienki, jakim jest umywalka, może mieć niejedno oblicze. Zachęcamy do poznania dostępnych kolekcji!

Comments

No comment at this time!

Leave your comment

Niedziela Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Styczeń Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień